Hond / kat basis
€ 55,-
- Plus/minus 10 bewerkte foto’s in digitaal bestand op web formaat met logo digitale grote bestanden zonder logo (om zelf af te laten drukken).
- Geen tijdslimiet dus geen druk.
- Meerbedrag extra hond/ kat € 15,-


Hond / kat met baas
€75,-
- Plus/ minus 15 bewerkte foto’s in digitaal bestand op web formaat met logo en digitale grote bestanden zonder logo.
- Tot 2 baasjes
- Geen tijdsdruk
- Meerbedrag extra hond / kat €15,-
De winter van 2022 / 2023 stelde niet echt veel voor. Als op het op negen Maart in de ochtend begint te sneeuwen en ik terug kom van mijn ochtendwandeling, vat ik het idee op om even lekker met de camera naar buiten te lopen. Ik trommel wat hondenvriendjes van Bruc op en wat een plezier ze hebben op het veldje. Je ziet het in onderstaande foto’s wel terug.
Als de pups van Lucy naar hun nieuwe huisjes gaan, krijgen ze van Sylvia nog een leuke foto mee.
Als één van de hondjes van “ons” veldje pups heeft gekregen, moeten die natuurlijk op de foto.
Altijd leuk om de honden uit de wijk te zien ravotten
Samen met onze Bruc spelen veel honden elke avond op het hondenveld.
Ilke met haar ruwharige teckel Caro

Een shoot op en mooie zaterdagvond van Boef en zijn bazinnetje.
Zwiep en Maus zijn naar Frankrijk verhuist en hebben de grote stad verruild voor een wel heel erg grote tuin. En ze genieten met volle teugen.
De twee rotweilers Shadow en Ike lijken gevaarlijk maar zijn twee jonge, speelse kerels.
Storm geniet van zijn eerste ervaring met de sneeuw